nasi trenerzy

Jeden z pierwszych w Polsce inwestorów w nieruchomości na tak dużą skalę. Założyciel Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz Mzuri.pl, autor kilku książek, nauczyciel wielu odnoszących sukcesy inwestorów.

Sławek Muturi

Współwłaścicielka firmy ReduTax. Rekomendowany partner przez Global Investor Club w zakresie prowadzenia ksiegowo-podatkowego firm. Współautorka kilku książek, prelegent TedX. Dba o majątki i bezpieczeńśtwo inwestorów w nieruchomości.

Justyna Broniecka-Klim

Doświadczony inwestor nieruchomości w UK. Specjalista od kreatywnego finansowania oraz wynajmu na pokoje. Obecnie tworzy coraz większe projekty deweloperskie, przerabia duże nieruchomości na mieszkania. Jest krajowym liderem Global Investor Club w UK

Dariusz Malacha

Przedsiębiorca od 1992 r, inwestor nieruchomości od 2003 r. Właściciel lokali komercyjnych, mieszkań na wynajem, mieszkań własnych i podnajmowanych na pokoje, działek budowlanych oraz garaży. Lubi niestandardowe metody pozyskiwania nieruchomości.

Jerzy Sempowicz

Pierwszą transakcję gruntową przeprowadził w 1999 roku. Założyciel spółek inwestujących w nieruchomości, wykładowca ASBIRO, dziennikarz nieruchomościowy, zwolennik kreatywnych form inwestowania - bez gotówki i pomocy banku).

Robert Przygoda

Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości. Specjalista od modelu adaptacji poddaszy.

Tomasz Filipkowski

Prezes kilku spółek zarządzających inwestycjami w nieruchomości. Specjalizuje się szczególnie w przygotowywaniu inwestycji. Związany z Aquarius Property Investments oraz klubem inwestora Global Investor Club.

Mikołaj Roszak

Przygodę z elektroniką i programowaniem rozpoczął jako dziecko. Obecnie rozwija markę Futunext, poprzez którą chce upowszechnić systemy inteligentnych wnętrz, budując sieć kompetentnych wykonawców, a także ułatwiając dostęp do technologii.

Maciej Turski

Inwestor na rynku nieruchomości z 10-letnim doświadczeniem, certyfikowany kierownik projektów, właściciel Aquarius Property Investments. Pośrednik na rynku nieruchomości, buduje społeczność inwestorów na rynku nieruchomości i nie tylko.

Mariusz Matrejek

Inwestor nieruchomościowy od 2010 r., szkoleniowiec, podróżnik. Zajmuje się głównie mieszkaniami na wynajem. Rekomendowany przez Global Investor Club ekspert od rynku najmu mieszkań. Autor książek oraz audycji radiowych nt. nieruchomości.

Damian Kleczewski

Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz. Właściciel radia KonteStacja i założyciel platformy edukacyjnej Edukatorium.pl. Specjalista ds. tworzenia społeczności internetowych i viral marketingu.

Marcin Hugo Kosiński

Wieloletni praktyk i specjalista rynku ubezpieczeń, certyfikowany doradca finansowy. Redaktor portalu finansów osobistych kapitalizm.pl

Paweł Rudzki

Autor książek: "Od pasji do biznesu"; "Życie pełne pasji"; "Przebacz i uwolnij siebie", trener, coach, aktywny inwestor na rynku nieruchomości.

Andrzej Burzyński